Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0