Movies
Ratings
26
Paris Can WaitRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0