Series
Ratings
75
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0