Series
Ratings
18
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0