Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0