Titles you rated
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5- CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.0
Z NationRated ★ 2.0
Z NationRated ★ 2.0
Z NationRated ★ 2.5
Z NationRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5