Titles you rated
One PieceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5