Movies
Ratings
121
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
NerveRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 4.5
Made of HonorRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5