Titles you rated
Easy ARated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5