Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- Ben 10: OmniverseRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- トリハダRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0