Movies
Ratings
187
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0