Titles you rated
NopeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5