Series
Ratings
50
My Lovely GirlRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Page TurnerRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0