Titles you rated
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 2.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 2.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 2.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0