Movies
Ratings
51
HerRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 2.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
PiggyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 5.0
In the HouseRated ★ 5.0
eXistenZRated ★ 5.0
ManhunterRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 5.0
RosettaRated ★ 5.0
The CollectorRated ★ 4.5