Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Star Wars RebelsRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5