Movies
Ratings
157
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
Summer of 69Rated ★ 2.0
The ContactRated ★ 5.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.0
DamselRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 4.0
Love HardRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
Peter Pan & WendyRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 4.0