Series
Ratings
29
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Is She the Wolf?Rated ★ 3.5
Banshaku no RyuugiRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Everything Sucks!Rated ★ 4.0
Folk UsRated ★ 3.5
Flaming YouthRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0