Titles you rated
The BatmanRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
IntruderRated ★ 2.5
LoganRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
Love+SlingRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5