Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The Hungry and the HairyRated ★ 2.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.5
Risqué Business: JapanRated ★ 3.5- Psick Univ - The Psick ShowRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
UnicornRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Cafe AmorRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
- 탱구와 울라숑Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5