Movies
Ratings
320
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 1.0
HairsprayRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 5.0