Movies
Ratings
489
RoboCopRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0