Movies
Ratings
194
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5