Series
Ratings
152- Merry MaryRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5