Series
Ratings
79- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 2.0
LastRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 2.5