Titles you rated
The PianistRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.0