Titles you rated
Sector 7Rated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0