Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- VirusRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0