Movies
Ratings
196
Green BookRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The GrinchRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5