Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0- 레쓰비Rated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0