Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
From ScratchRated ★ 4.0
Virgin RiverRated ★ 3.0
Virgin River Season 4Rated ★ 3.0
Virgin River Season 5Rated ★ 3.0