Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 1.5
Bloody TieRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 3.0
HostageRated ★ 2.0
16 BlocksRated ★ 2.5
The NegotiatorRated ★ 3.0
Bad CompanyRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
SpeedRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 1.0
QuickRated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 2.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0