Titles you rated
Secrets & LiesRated ★ 4.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.0