Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 5.0
RageRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Marjorie PrimeRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5