Titles you rated
Blood RainRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 2.5