Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0