Movies
Ratings
49
Re-encounterRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.5
Across the UniverseRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Honokaa BoyRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0