Movies
Ratings
565
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
A Bigger SplashRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 2.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 4.0