Movies
Ratings
793
A Monster CallsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Irreplaceable YouRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
The Out-LawsRated ★ 1.5
SleepRated ★ 4.0
MirageRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0