Titles you rated
PastaRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5