Movies
Ratings
270
Like a VirginRated ★ 2.0
Kung Fu DunkRated ★ 2.0
Facing the GiantsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.0