Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5