Series
Ratings
139
One More Happy EndingRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.0
Tomorrow VictoryRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
Glamorous TemptationRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
Love of EveRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5