Series
Ratings
19
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Lupin the Third: Angel TacticsRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.5- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.5
- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.5
- Slayers ExcellentRated ★ 3.5
- Salyers SpecialRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0