Movies
Ratings
441
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.0
ZoolanderRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 4.5
King of ComedyRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 4.5