Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 3.5
TroyRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
House of Flying DaggersRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.5