Movies
Ratings
222
Drive My CarRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 5.0
Twice BornRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
ElizabethRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
A Man for All SeasonsRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
At Eternity's GateRated ★ 3.5
Free SoloRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
RomaRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.5