Titles you rated
The Map Against the WorldRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.0