Titles you rated
The MythRated ★ 3.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Intimate EnemiesRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 0.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0