Series
Ratings
64
GourmetRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
Gold LandRated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0